Dlaczego warto?
✔️ Aż 45% orzechów pistacjowych i wyraźny, naturalny smak
✔️ Kremowa konsystencja z chrupiącymi kawałkami pistacji
✔️ Bez oleju palmowego i sztucznego cukru
✔️ Produkt rzemieślniczy, przygotowywany w małych partiach
✔️ Wygodny słoiczek – zawsze pod ręką w kuchni lub… szufladzie na słodkości 😉

























